Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej.

Wiesława Krysztofowicz

"Dziewiątka" dla Ciapkowa

Kiedy nadchodzi zima, a zwierzęta są jeszcze bardziej bezsilne - to człowiek musi okazać im potrzebne wsparcie, by mogły ją przetrwać, jeśli nie mają swojego stałego domu. Podjęliśmy więc takie działania w naszej szkole, by móc ułatwić im ten szczególnie trudny czas. Zorganizowana przez nas zbiórka dla schroniska cieszyła się dużym odzewem i pozwoliła na zebranie w ciągu kilku dni między innymi karmy, koców, ręczników i zabawek. 30 października wszystkie zgromadzone rzeczy zostały przekazane organizacji OTOZ Animals w Ciapkowie, dzięki czemu przyczyniliśmy się do poprawienia sytuacji znajdujących się tam zwierzaków. Wszystkim zaangażowanym w akcję osobom serdecznie dziękujęmy i mamy nadzieję, że nie jest to ostatni raz, kiedy wspólnie robimy coś dobrego.

Ola Fitas kl.IF

Logo1