Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej.

Wiesława Krysztofowicz

Braliśmy udział w marszu na orientację

W sobotnie przedpołudnie 4 listopada 2017 roku  reprezentantki naszej szkoły, uczennice klasy 1G: Kamila Drygała, Hanna Mackiewicz oraz Michalina Puwalska pod opieką nauczyciela geografii p. Przemysława Czachorowskiego brały udział „VIII Rundzie Młodzieżowego Pucharu Województwa Pomorskiego w Marszach na Orientację IX InO Włóczykij Rumia – Jesień 2017”. W zawodach brało udział ponad 200 osób. Które miejsce zajęliśmy? - jeszcze nie wiemy. Najważniejsza to dobra zabawa na świeżym powietrzu. Uczestnicy korzystali z przepięknej sobotniej pogody i podziwiali barwy jesieni Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.  Był to nasz debiut, ale zapowiadamy udział w kolejnych startach.

Logo1

proj edu luneta 4