Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018

odbędzie się 22 czerwca o godz. 9.30 na dziedzińcu szkoły.

Ks. Proboszcz dr Tomasz Biedrzycki zaprasza dzień wcześniej 21 czerwca o g.18
na mszę św. w parafii Matki Bolesnej w Gdyni Orłowie na zakończenie roku szkolnego
z błogosławieństwem uczniów na wakacje

Braliśmy udział w marszu na orientację

W sobotnie przedpołudnie 4 listopada 2017 roku  reprezentantki naszej szkoły, uczennice klasy 1G: Kamila Drygała, Hanna Mackiewicz oraz Michalina Puwalska pod opieką nauczyciela geografii p. Przemysława Czachorowskiego brały udział „VIII Rundzie Młodzieżowego Pucharu Województwa Pomorskiego w Marszach na Orientację IX InO Włóczykij Rumia – Jesień 2017”. W zawodach brało udział ponad 200 osób. Które miejsce zajęliśmy? - jeszcze nie wiemy. Najważniejsza to dobra zabawa na świeżym powietrzu. Uczestnicy korzystali z przepięknej sobotniej pogody i podziwiali barwy jesieni Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.  Był to nasz debiut, ale zapowiadamy udział w kolejnych startach.

Logo1

proj edu luneta 4