HARMONOGRAM PRACY RADY PEDAGOGICZNEJ W SIERPNIU 2018

spotkanie/ zebranie

uczestniczący

23 sierpnia 2018

Spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor

przewodniczący zespołów przedmiotowych

24 sierpnia 2018

Spotkanie zespołów przedmiotowych:

- procesowe wspomaganie kompetencji uczenia się,

- zapoznanie się z zasadami oceny pracy nauczyciela,

- plan pracy zespołu w 2018/2019.

zespoły przedmiotowe

27 sierpnia 2018

Rada Pedagogiczna

wszyscy nauczyciele

Chłopcy zagrali w Mistrzostwach Gdyni w Unihokeju

7 października 2017 roku reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kacper Dobrzeniecki, Szymon Kolasiński,  Mateusz Michniewicz, Mikołaj Misztal, Maciej Nowocień, Kacper Polkowski, Kacper Sędor i Andrzej Zborowski wzięła udział w pierwszej edycji Mistrzostw Gdyni  szkół ponadgimnazjalnych w unihokeju, które odbyły się w VLO w Gdyni. Rozegraliśmy trzy pełne emocji, niesamowitych akcji oraz heroicznej walki mecze. Poziom zaangażowania i adrenaliny był tak wysoki, że nasi zawodnicy przesiedzieli dziewięć minut na ławce kar. We wszystkich meczach zdobyliśmy sześć niezwykłej urody bramek. W sumie zajęliśmy czwarte miejsce co niestety nie pozwoliło nam awansować do dalszej fazy turnieju, jednak postawa i umiejętności naszych reprezentantów oraz ich olbrzymi potencjał świetnie rokują na następne lata. Całej ósemce jeszcze raz gorąco gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!!!

Marcin Starnawski

Logo1