Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej. 

Dyrektor 
Wiesława Krysztofowicz

RODO

 

Udany start reprezentantów IX LO w Halowej Lidze Lekkoatletycznej

22 listopada 2017 r. odbył się pierwszy rzut  gdyńskiej Halowej Ligi Lekkoatletycznej. Naszą szkołę reprezentowała bardzo  liczna grupa sportowców, startując niemal we wszystkich konkurencjach.
Najwyższe miejsca w gronie uczestników zajęli :
Konrad Białas kl. 2c I miejsce w biegu na 1000 m, Marcin Snopek kl. 3c I miejsce w pchnięciu kulą , Kaja Kolodziejska kl. 2g II miejsce w skoku wzwyż,  Julia Stańczyk kl. 2g II miejsce w biegu na 50 m, Ola Trocka kl. 1c VII miejsce w biegu na 50 m, Marcin Wittbrodt kl. 1g IX miejsce w biegu na 50m, Kuba Sadlo  kl. 3c VIII miejsce w skoku w dal, Klaaudia Margol  kl. 1c V miejsce w skoku wzwyż...
 
 
 
 
   
 
 
 
Tym razem bez medali wystartowali: Julia Luniak  kl. 2g, Krzysztof Karsznia kl. 2a, Anthony Szymkowiak kl.1a wszyscy w biegu na 50 m, Marta Zagożdżon  kl. 1e oraz Zosia Klemensowska  kl. 1b w biegu na 600 m, Kuba Pomieczyński kl. 1c, Paweł Lekowski  kl. 1d obaj  w biegu na 1000 m, Paulina Giese  kl. 1d oraz Aniaa Hewelt  kl. 1b w pchnięciu kulą , w skoku w dal Paweł Szejko kl.1 c i Filip Śliwiński  kl.1c, a także Błażej Krause  kl.1c w skoku wzwyż.
Gratulacje dla wszystkich zawodników reprezentujących naszą szkołę i życzenia sukcesów w kolejnym rzucie ligi.
 Katarzyna Szeleźniak-Białkowska

Logo1

proj edu luneta 4

Wydarzenia

Sport

Biblioteka

Dkf

Radio Dziewiatka

Caritas

ZajeciaPoz

Espanol

poliglot

Wym

Wsp

GSF

Przydatnelinki

Zamowienia publiczne

Bip

25 lat IX LO w Gdyni

Fundacja Gospodarcza