Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej.

Wiesława Krysztofowicz

RODO

Byliśmy gospodarzami Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych

30 XI odbył się w naszej szkole etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych.  Z dwudziestu szkół w Gdyni i Sopocie przyjechało aż 199 uczniów, by wziąć udział w zmaganiach językowych. W organizacji konkursu pomagali uczniowie naszego liceum; witali uczestników, dokonywali rejestracji, kierowali do odpowiednich sal. Teraz pozostaje już tylko czekać na wyniki…najlepsi przejdą do etapu wojewódzkiego.

Koordynator konkursu Beata Grasza

Logo1