Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej. 

Dyrektor 
Wiesława Krysztofowicz

RODO

 

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2017

W piątek 1 grudnia w naszej szkole odbył się turniej tenisa stołowego. Uczniowie jak co roku startowali w dwóch  kategoriach dziewcząt i chłopców. Spośród  dziewcząt najlepsza okazała się Wiktoria Płocka z kl. II f, tuż za nią na II miejscu Zosia Muchowska z kl. I e, a III miejsce przypadło w udziale Roksanie Dawidowskiej z kl. II b. Wśród chłopców I miejsce zajął Kacper Dobrzeniecki z kl. I a, II miejsce zajął Maciej Lassin z kl. II c,  III miejsce Krzysztof Licbarski z kl. I a.

Dziękujemy Oliwii Sobczuk, Maksowi Manikowskiemu z kl. Ie, Mai Murawskiej, Pawłowi Lekowskiemu z kl. I d, Julii Niesyn i  Łukaszowi Włodarczykowi z kl. II a oraz Emilii Keslinke, Marzenie Toczko i Jerzemu Dudzie z IIc za profesjonalne  sędziowanie  turnieju. 
Podziękowania kierujemy również do Zuzi Borsuk, Agaty Urbaniak, Martyny Kulwińskiej, Gracjana Kulpy, Amelii Morek, Ani Maze, Oli Koleśnik za upieczenie pysznych ciast, a Agacie Wróbel za oprawę muzyczną zawodów. Rada Rodziców, jak zawsze, wsparła finansowo nasze dowody uznania dla zwycięzców - dziekujemy.

Wiktoria Płocka, Zosia Muchowska, Kacper Dobrzeniecki i Maciej Lassin będą reprezentować szkołę na Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym. Gratulujemy! 
Magdalena Tężycka

 

 

Logo1

proj edu luneta 4

Wydarzenia

Sport

Biblioteka

Dkf

Radio Dziewiatka

Caritas

ZajeciaPoz

Espanol

poliglot

Wym

Wsp

GSF

Przydatnelinki

Zamowienia publiczne

Bip

25 lat IX LO w Gdyni

Fundacja Gospodarcza