Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2017

W piątek 1 grudnia w naszej szkole odbył się turniej tenisa stołowego. Uczniowie jak co roku startowali w dwóch  kategoriach dziewcząt i chłopców. Spośród  dziewcząt najlepsza okazała się Wiktoria Płocka z kl. II f, tuż za nią na II miejscu Zosia Muchowska z kl. I e, a III miejsce przypadło w udziale Roksanie Dawidowskiej z kl. II b. Wśród chłopców I miejsce zajął Kacper Dobrzeniecki z kl. I a, II miejsce zajął Maciej Lassin z kl. II c,  III miejsce Krzysztof Licbarski z kl. I a.

Dziękujemy Oliwii Sobczuk, Maksowi Manikowskiemu z kl. Ie, Mai Murawskiej, Pawłowi Lekowskiemu z kl. I d, Julii Niesyn i  Łukaszowi Włodarczykowi z kl. II a oraz Emilii Keslinke, Marzenie Toczko i Jerzemu Dudzie z IIc za profesjonalne  sędziowanie  turnieju.
Podziękowania kierujemy również do Zuzi Borsuk, Agaty Urbaniak, Martyny Kulwińskiej, Gracjana Kulpy, Amelii Morek, Ani Maze, Oli Koleśnik za upieczenie pysznych ciast, a Agacie Wróbel za oprawę muzyczną zawodów. Rada Rodziców, jak zawsze, wsparła finansowo nasze dowody uznania dla zwycięzców - dziekujemy.

Wiktoria Płocka, Zosia Muchowska, Kacper Dobrzeniecki i Maciej Lassin będą reprezentować szkołę na Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym. Gratulujemy!
Magdalena Tężycka

Logo1