12 grudnia 2018 r. o godz. 17.30 odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów klas I-III
oraz  konsultacje z nauczycielami przedmiotów.
Podczas zebrania podane zostaną propozycje ocen na I semestr

Zebranie Rady Rodziców o godzinie 18.15 w sali nr 6

Ku pamięci Ofiar Grudnia 70

Tradycyjnie, 17 grudnia o godz. 6.00 uczniowie IX LO uczestniczyli w obchodach upamiętniających tragiczną masakrę gdyńskich stoczniowców, którzy uwierzyli zapewnieniom komunistycznej władzy, że nic nie grozi robotnikom, którzy w tym dniu podejmą pracę w stoczni  noszącej wówczas nazwę Komuny Paryskiej. W tym roku obchody uświetnił swoją obecnością Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. Podczas uroczystości  przedstawiciel Marynarki Wojennej odczytał  Apelu Poległych, a przybyłe delegacje  pod pomnikiem  Ofiar Grudnia ’70 złożyły wieńce i wiązanki kwiatów . Nasze liceum reprezentował poczet sztandarowy  składzie: Amelia Morek kl. I E, Aleksandra Koleśnik kl. I E i Rafał Sobieraj kl. III B.

Leszek Sobieraj