24 stycznia o godzine 17.30 odbędzie się wywiadówka da rodziców uczniów klas I-III;

po zebraniach z rodzicami o godzinie 18.15 odędzie się zebranie Rady Rodziców

Wojewódzka kampania edukacyjno - informacyjna "Pomorska Komórkomania"

W czwartek 14 grudnia delegacja IX LO została zaproszona na galę podsumowującą wojewódzką kampanię edukacyjno-informacyjną „Pomorska Komórkomania”. W jej trakcie wręczono Certyfikaty „Szkoły z Życiem”  przyznawane  przez Fundację DKMS i Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Zaproszenie  był efektem aktywnego udziału IX LO w przeprowadzonej 28 listopada akcji polegającej na rejestracji  potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych. Szkołę reprezentowali: p. dyrektor Wiesława Krysztofowicz, nauczyciel koordynujący projekt Leszek Sobieraj oraz uczniowie z klasy I B Wiktoria Pasiecznik, Angelika Krauza i Kamil Gracz. Obecna była również nauczycielka języka angielskiego p. Dorota Twarowska wspomagająca „pozytywną energią”  realizację projektu  wśród uczniów.

Leszek Sobieraj

Logo1