Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej.

Wiesława Krysztofowicz

RODO

"TRANSLATION MASTER"- Lista uczestników, których prace zostały zakwalifikowane do reprezentowania IX LO w I etapie konkursu translatorycznego

Alicja Białkowska  IIIA
Kamil Bożko  II D
Aleksandra Brożek  IA
Danuta Chaniewska  IB
Katarzyna Czepczyk  IIIA
Kacper Dobrzeniecki  IA
Agnieszka Duzowska  II F
Aleksandra Koleśnik  IE
Zuzanna Kozłowska  IIIA
Martyna Kulwińska  ID
Agnieszka Makowska  IIE
Kajetan Rangosz  IC
Izabela Ziemann IF

Prace wyżej wymienionych uczniów zostały przesłane do Organizatora Konkursu - III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej we Włocławku. Tam ocenione zostaną przez Komisję składającą się z profesjonalnych Tłumaczy, przedstawicieli Organizatora i Partnerów Konkursu. Rozstrzygnięcie I etapu nastąpi do końca lutego 2018, a wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej Organizatora (www.lmkwloclawek.pl). Życzymy powodzenia!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w eliminacjach wewnątrzszkolnych.

Koordynator konkursu - Magda Wojculewicz-Grabowska

Logo1