12 grudnia 2018 r. o godz. 17.30 odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów klas I-III
oraz  konsultacje z nauczycielami przedmiotów.
Podczas zebrania podane zostaną propozycje ocen na I semestr

Zebranie Rady Rodziców o godzinie 18.15 w sali nr 6

Sukcesy naszych uczniów w zawodach pływackich

W miniony piątek 12.01.2018 r. na pływalni w Zespole Szkół nr 7 w Gdyni odbyła się coroczna licealiada gdyńskich szkół w pływaniu drużynowym. IX LO jak zawsze wystawiło kompletną reprezentację złożoną z ośmiu dziewcząt i ośmiu chłopców. Po rozegraniu szesnastu wyścigów indywidualnych i trzech sztafetowych oraz podliczeniu łącznej punktacji okazało się, że nasi chłopcy zdobyli wicemistrzostwo Gdyni, natomiast dziewczęta uplasowały się tuż za podium- na czwartym miejscu. Na taki dorobek złożyły się bardzo dobre starty wszystkich naszych pływaków, spośród których najwyższe miejsca zajęli:

Klaudia Margol kl. 1 C- 1 miejsce na 50 m stylem grzbietowym,

Aleksandra Konkel kl. 1 G- 1 miejsce na 100 m stylem grzbietowym,

Mikołaj Misztal kl. 2 B- 1 miejsce na 50 m stylem dowolnym,

Mateusz Nowy kl. 3 B- 2 miejsce na 100 m stylem zmiennym,

Patryk Pyż kl. 1 D- 2 miejsce na 50 m stylem klasycznym,

Paulina Jaskuła kl. 1 B- 3 miejsce na 50 m stylem motylkowym,

Martyna Wojtusik kl. 3 E- 3 miejsce na 100 m stylem zmiennym,

Jakub Lach kl. 1 D- 3 miejsce na 50 m stylem grzbietowym,

sztafeta chłopców- 3 miejsce 4 x 50 m stylem dowolnym.

Znaczące lokaty i ważne punkty dla drużyny zdobywali pozostali uczniowie: Weronika Szatanik, Oliwia Sobczuk z kl. 1 E, Agata Kolatowska z kl.3 A, Aleksandra Dreschel z kl. 3 D, Aleksander Nowak z kl. 1 F, Patryk Radziwilski z kl. 1 D, Jakub Kuberacki z kl. 2 D i Rafał Lenckowski z kl. 3 C.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tych sukcesów!
 opiekun- Marcin Góralski