RODO

Zaproszenie do udziału w II edycji konkursu debat oksfordzkich "Młodzi debatują" dla młodzieży ostatnich klas szkół podstawowych oraz młodzieży gimnazjalnej

Zapraszamy chętnych do udziału w II edycji międzyszkolnego konkursu debat oksfordzkich dla młodzieży VII klas szkół podstawowych oraz młodzieży gimnazjalnej, organizowany przez VI i IX Liceum Ogólnokształcące w Gdyni. W świat debatowania wprowadzą młodszych kolegów nauczyciele, trenerzy oraz koleżanki i koledzy - licealiści i licealistki z IX i VI Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni. Tematyka wpisuje się w zagadnienia z zakresu podstawy programowej przedmiotów historia, wiedza o społeczeństwie, język polski oraz etyka. Młodzież podejmie debatanckie pojedynki w oparciu o opracowane wcześniej tezy. Odbędzie się także szkolenie debatanckie dla uczestniczącej młodzieży i jej opiekunów. Przewidujemy atrakcyjne nagrody dla laureatów konkursu.

Zgłoszenia i pytania prosimy kierować na adres: mlodzidebatuja@vilo.org.

W załączeniu:

Karta zgłoszenia

Nasza strona na fb: https://www.facebook.com/M%C5%82odzi-debatuj%C4%85-w-Gdyni-415952792089024/

Koordynator: Maria Łojek-Kurzętkowska

Logo1