Zakończenie roku szkolnego uczniów klas trzecich
odbędzie się 27 kwietnia 2018 r. o godz. 9.00 w auli szkoły.
Uroczystość poprzedzona będzie Mszą Św. o godz. 8.00
w Kaplicy Sióstr Elżbietanek w Orłowie, Al. Zwycięstwa 263.

"Pytanie o początek " w sztuce

W czwartek 22.marca 2018 roku w klasie Ie na lekcjach języka polskiego doszło do dość niecodziennej sytuacji, bowiem za biurkiem zasiadło dwoje nauczycieli :) Okazją to tego był przedostatni etap między przedmiotowego projektu o stworzeniu świata. Tym razem musieliśmy przedstawić przed klasą - wzbogaconą o prezencję multimedialną - realizację tego zagadnienia w wybranych dziedzinach sztuki. Prezentacje były oceniane przez panią Monikę Marcinowską (nauczycielkę języka polskiego) oraz pana Wojciecha Kullinga (nauczyciela języka polskiego i WOK-u). Przed nami - w kwietniu - już ostatni etap projektu. Tym razem będziemy przygotowywać debaty na temat różnych wyobrażeń o stworzeniu świata w filozofii.

Amelia Morek (klasa Ie)

Logo1