Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018

odbędzie się 22 czerwca o godz. 9.30 na dziedzińcu szkoły.

Ks. Proboszcz dr Tomasz Biedrzycki zaprasza dzień wcześniej 21 czerwca o g.18
na mszę św. w parafii Matki Bolesnej w Gdyni Orłowie na zakończenie roku szkolnego
z błogosławieństwem uczniów na wakacje

RODO

Udział młodzieży z klasy IIa w Warsztatach Filozoficznych na Uniwersytecie Gdańskim

W dniu 6 kwietnia br. grupa młodzieży uczęszczającej na zajęcia z filozofii w wymiarze rozszerzonym uczestniczyła w Warsztatach Filozoficznych organizowanych przez Instytut Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa Uniwersytetu Gdańskiego. Uczniowie i uczennice brali udział w zajęciach prowadzonych przez kadrę Uniwersytetu Gdańskiego oraz debacie poświęconej statusowi etycznemu zwierząt. Działania umożliwia umowa o współpracy IX LO z Instytutem Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa Uniwersytetu Gdańskiego.

Więcej informacji pod adresem: http://warsztatyfilozoficzne.ug.edu.pl/warsztaty-2018

Maria Łojek-Kurzętkowska, nauczycielka filozofii i etyki, szkolny koordynator współpracy z IFSiD UG

Logo1

proj edu luneta 4