Zakończenie roku szkolnego uczniów klas trzecich
odbędzie się 27 kwietnia 2018 r. o godz. 9.00 w auli szkoły.
Uroczystość poprzedzona będzie Mszą Św. o godz. 8.00
w Kaplicy Sióstr Elżbietanek w Orłowie, Al. Zwycięstwa 263.

Dzień Otwarty w IX LO

Przed gimnazjalistami ważny czas: po pierwsze - testy, po drugie - wybór szkoły średniej. Ostatnie dni przed sprawdzianem wiedzy dzielą między powtórki i odwiedzanie szkół średnich w poszukiwaniu tej najlepszej dla siebie. 13 kwietnia "Dziewiątka" otworzyła swoje podwoje dla wszystkich, którzy chcieli porozmawiać z jej uczniami i nauczycielami, obejrzeć gabinety, poczuć klimat tego miejsca. Dla gości przygotowano quizy, konkursy, prezentacje projektów edukacyjnych oraz ... przeróżne słodkości. Dzień Otwarty okazał się bardzo udany. Odwiedziło nas wielu gimnazjalistów i mamy nadzieję spotkać się z nimi we wrześniu w Dniu Integracji uczniów klas pierwszych.

Uczennice klasy II a Wiktoria Cyglicka, Angelika Krzykawska, Wiktora Mozala oraz Klaudia Smolak z III a uatrakcyjniły Dzień Otwarty krótkimi układami tanecznymi w stylu dancehall. Choreografię do jednego układu ułożyła Witkoria Cyglicka.

Logo1

proj edu luneta 4