W terminie 20 - 23 listopada 2018 r.

odbędzie się Próbna Matura z Operonem

Więcej informacji w zakładce: DLA UCZNIA / MATURA PRÓBNA

Dzień Otwarty w IX LO

Przed gimnazjalistami ważny czas: po pierwsze - testy, po drugie - wybór szkoły średniej. Ostatnie dni przed sprawdzianem wiedzy dzielą między powtórki i odwiedzanie szkół średnich w poszukiwaniu tej najlepszej dla siebie. 13 kwietnia "Dziewiątka" otworzyła swoje podwoje dla wszystkich, którzy chcieli porozmawiać z jej uczniami i nauczycielami, obejrzeć gabinety, poczuć klimat tego miejsca.

Dla gości przygotowano quizy, konkursy, prezentacje projektów edukacyjnych oraz ... przeróżne słodkości. Dzień Otwarty okazał się bardzo udany. Odwiedziło nas wielu gimnazjalistów i mamy nadzieję spotkać się z nimi we wrześniu w Dniu Integracji uczniów klas pierwszych.

Uczennice klasy II a Wiktoria Cyglicka, Angelika Krzykawska, Wiktora Mozala oraz Klaudia Smolak z III a uatrakcyjniły Dzień Otwarty krótkimi układami tanecznymi w stylu dancehall. Choreografię do jednego układu ułożyła Witkoria Cyglicka.