12 grudnia 2018 r. o godz. 17.30 odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów klas I-III
oraz  konsultacje z nauczycielami przedmiotów.
Podczas zebrania podane zostaną propozycje ocen na I semestr

Zebranie Rady Rodziców o godzinie 18.15 w sali nr 6

Spór piłkarskich rodów w Teatrze Miejskim"

W dniu 12.04 uczniowie klasy I E wybrali się do Teatru Miejskiego na spektakl ”Romeo i Julia” Mieli oni okazję oglądać postacie z dramatu Szekspira osadzone w czasach współczesnych, które z Werony przeniesione zostały na murawę piłkarską. Zwaśnione rody zastąpiono klubami piłkarskimi, a w dwójkę kibiców wcielili się uczniowie naszej klasy: Mateusz Bajkowski i Adam Witza. Spektakl okraszony zaskakującymi efektami dźwiękowymi i świetlnymi oraz ubarwiony pobudzającą akcję muzyką był ciekawą alternatywą dla klasycznej sztuki, choć wzbudzał w widzach skrajnie odmienne emocje. Było to jednak ciekawe doświadczenie.

Dagmara Marciniak IE