Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej.

Wiesława Krysztofowicz

Spór piłkarskich rodów w Teatrze Miejskim"

W dniu 12.04 uczniowie klasy I E wybrali się do Teatru Miejskiego na spektakl ”Romeo i Julia” Mieli oni okazję oglądać postacie z dramatu Szekspira osadzone w czasach współczesnych, które z Werony przeniesione zostały na murawę piłkarską. Zwaśnione rody zastąpiono klubami piłkarskimi, a w dwójkę kibiców wcielili się uczniowie naszej klasy: Mateusz Bajkowski i Adam Witza. Spektakl okraszony zaskakującymi efektami dźwiękowymi i świetlnymi oraz ubarwiony pobudzającą akcję muzyką był ciekawą alternatywą dla klasycznej sztuki, choć wzbudzał w widzach skrajnie odmienne emocje. Było to jednak ciekawe doświadczenie.

Dagmara Marciniak IE

Logo1