12 grudnia 2018 r. o godz. 17.30 odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów klas I-III 
oraz  konsultacje z nauczycielami przedmiotów.
Podczas zebrania podane zostaną propozycje ocen na I semestr
  
Zebranie Rady Rodziców o godzinie 18.15 w sali nr 6

 

Selekcjoner reprezentacji Polski U 21 w piłce nożnej Czesław Michniewicz odwiedził naszą szkołę

 
W piątek 13 kwietnia 2018 r. na spotkanie z uczniami i nauczycielami naszej szkoły oraz gimnazjalistami odwiedzającymi Dziewiątkę w Dniu Otwartym szkoły przybył znany trener piłki nożnej Czesław Michniewicz. Przed objęciem sterów reprezentacji U 21 Trener pracował z sukcesami w wielu klubach polskiej ekstraklasy, zdobywając m.in. mistrzostwo Polski z drużyną Zagłębia Lubin oraz Puchar i Superpuchar Polski z drużyną Lecha Poznań. Ponad to często komentował dla mediów wydarzenia piłkarskie jako ekspert telewizyjny.
Spotkanie, które zgromadziło grupę sympatyków piłki nożnej przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Pan Czesław, posiadający wieloletni bagaż doświadczeń w pracy z czołowymi piłkarzami w Polsce, opowiedział wiele interesujących historii oraz fachowo odpowiadał na pytania zgromadzonych dotyczące m.in. pracy z młodzieżą, kierunków rozwoju piłki nożnej oraz różnic w futbolu krajowym i zagranicznym. Uczestnicy spotkania byli pod wrażeniem ogromnej wiedzy Trenera w dziedzinie sportu i piłki nożnej,          a jednocześnie zaskoczeni niebywałą otwartością i naturalnością naszego Gościa.
Marcin Góralski