Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej. 

Dyrektor 
Wiesława Krysztofowicz

RODO

 

Selekcjoner reprezentacji Polski U 21 w piłce nożnej Czesław Michniewicz odwiedził naszą szkołę

 
W piątek 13 kwietnia 2018 r. na spotkanie z uczniami i nauczycielami naszej szkoły oraz gimnazjalistami odwiedzającymi Dziewiątkę w Dniu Otwartym szkoły przybył znany trener piłki nożnej Czesław Michniewicz. Przed objęciem sterów reprezentacji U 21 Trener pracował z sukcesami w wielu klubach polskiej ekstraklasy, zdobywając m.in. mistrzostwo Polski z drużyną Zagłębia Lubin oraz Puchar i Superpuchar Polski z drużyną Lecha Poznań. Ponad to często komentował dla mediów wydarzenia piłkarskie jako ekspert telewizyjny.
Spotkanie, które zgromadziło grupę sympatyków piłki nożnej przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Pan Czesław, posiadający wieloletni bagaż doświadczeń w pracy z czołowymi piłkarzami w Polsce, opowiedział wiele interesujących historii oraz fachowo odpowiadał na pytania zgromadzonych dotyczące m.in. pracy z młodzieżą, kierunków rozwoju piłki nożnej oraz różnic w futbolu krajowym i zagranicznym. Uczestnicy spotkania byli pod wrażeniem ogromnej wiedzy Trenera w dziedzinie sportu i piłki nożnej,          a jednocześnie zaskoczeni niebywałą otwartością i naturalnością naszego Gościa.
Marcin Góralski
 
 
 
 
 
 

Logo1

proj edu luneta 4

Wydarzenia

Sport

Biblioteka

Dkf

Radio Dziewiatka

Caritas

ZajeciaPoz

Espanol

poliglot

Wym

Wsp

GSF

Przydatnelinki

Zamowienia publiczne

Bip

25 lat IX LO w Gdyni

Fundacja Gospodarcza