Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej. 

Dyrektor 
Wiesława Krysztofowicz

RODO

 

O początku świata wiemy wszystko

Dnia 19tego kwietnia 2018 roku uczniowie klasy IE wzięli udział w ostatnim etapie projektu międzyprzedmiotowego „Pytanie o początek”. Nasze wystąpienia oceniła pani Monika Marcinowska oraz pani Maria Łojek-Kurzętkowska. Od dzisiaj żadne pojęcie dotyczące wizji powstania świata w filozofii nie jest nam obce. Wszystkie grupy postanowiły wybrać trudniejszą formę realizacji tego etapu, tzn. zaprezentować debatę filozoficzną na żywo. Było wiele śmiechu oraz - co najważniejsze -wiedzy. Każda grupa przedstawiła zagadnienia na swój sposób. Wiemy już wszystko o Demokrycie, Empedoklesie, czy Anaksymandrze.

Udział w tym projekcie był trudny. Na przygotowaniach spędziliśmy wiele czasu, ale było warto. Bardzo dziękujemy pani Monice Marcinowskiej za wsparcie na każdym z poszczególnych etapów projektu. Dziękujemy również pani Annie Szydłowskiej, pani Marii Łojek-Kurzętkowskiej oraz panu Wojciechowi Kullingowi za pomoc w ocenianiu naszych prac, a także panu profesorowi Grzegorzowi Karwaszowi za inspirujący wykład.

Tekst: Agata Słomińska, klasa IE, foto Aleksandra Koleśnik, klasa IE

 

Logo1

proj edu luneta 4

Wydarzenia

Sport

Biblioteka

Dkf

Radio Dziewiatka

Caritas

ZajeciaPoz

Espanol

poliglot

Wym

Wsp

GSF

Przydatnelinki

Zamowienia publiczne

Bip

25 lat IX LO w Gdyni

Fundacja Gospodarcza