Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej.

Wiesława Krysztofowicz

Radna Rady Miasta Gdyni poprowadziła warsztaty dla klas prawno-dziennikarskich

20 kwietnia odbyły się warsztaty z radną miasta Gdynia. Pani Marika Domozych (nasza absolwentka) opowiedziała klasom prawno-dziennikarskim o pracy i funkcjonowaniu miasta. Zorganizowane przez nią warsztaty poszerzyły wiedzę uczniów na temat Gdyni.
Chcielibyśmy podziękować następującym osobom, które pomogły w przygotowaniu materiałów do spotkania:

• przewodniczącej rady miasta – pani Joannie Zielińskiej
  • wiceprezydentowi miasta – panu Michałowi Guciowi
  • wiceprzewodniczącemu rady miasta – panu Zygmuntowi Zmudzie- Trzebiatowskiemu
  • radnemu miasta – panu Michałowi Bełbotowi.

Jeszcze raz dziękujemy pani Marice Domozych za poświęcony czas i zaangażowanie w przeprowadzenie zajęć.

Mariusz Lasoń – klasa II a, autor prezentacji multimedialnej dotyczącej pracy radnej i wywiadów z w/w osobami

Maria Banasik, opiekun spotkania

Logo1