Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej. 

Dyrektor 
Wiesława Krysztofowicz

RODO

 

Konkurs historyczny " Witaj majowa Jutrzenko"

W środę 25 kwietnia w związku ze zbliżająca się 227 rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 maja w naszym liceum, tradycyjnie już, odbył się konkurs historyczny pt. „Witaj majowa Jutrzenko”. Od uczestników konkursu wymagana była znajomość faktograficzna (daty, postacie historyczne, miejsca itd.), ikonograficzna / fotografie, obrazy itd./ źródłowa (fragmenty odezw, manifestów itd.) oraz kartograficzna (mapy) historii Polski z lat 1788 - 1792. Ze względu na indywidualną formułę konkursu tydzień wcześniej odbyły się ogólnoszkolne eliminacje, które wyłoniły najlepszych 7 uczniów. W jury obok nauczyciela historii p. Arkadiusza Ordyńca, zasiedli także p. wicedyrektor Danuta Paszak i przewodnicząca samorządu szkolnego Kamila Drygała z kl. I G

Po zaciętej ponad godzinnej rywalizacji uczestnicy zajęli następujące miejsca:

I miejsce Katarzyna Rohda – klasa I a
II miejsce Michał Lubiejewski – klasa II a

III miejsce Krystian Kaźmierczak – klasa II a
IV miejsce Jakub Piotrowski – klasa II a
V miejsce Magdalena Bąk – klasa I c
VI miejsce Justyna Panek – klasa I a 
VII miejsce Jakub Wasilewski – klasa I a
Wszyscy zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami książkowym, a pierwsza trójka również okolicznościowymi pucharami. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców uroczyście wręczyła p. dyrektor Wiesława Krysztofowicz. 

Leszek Sobieraj

 

 

Logo1

proj edu luneta 4

Wydarzenia

Sport

Biblioteka

Dkf

Radio Dziewiatka

Caritas

ZajeciaPoz

Espanol

poliglot

Wym

Wsp

GSF

Przydatnelinki

Zamowienia publiczne

Bip

25 lat IX LO w Gdyni

Fundacja Gospodarcza