12 grudnia 2018 r. o godz. 17.30 odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów klas I-III
oraz  konsultacje z nauczycielami przedmiotów.
Podczas zebrania podane zostaną propozycje ocen na I semestr

Zebranie Rady Rodziców o godzinie 18.15 w sali nr 6

Mistrzostwa Gdyni w siatkówce plażowej

Dnia 21 i 22 maja br. przy pięknej pogodzie, na Plaży Miejskiej w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Szkołę naszą reprezentowali uczniowie: Oliwia Wojewoda z kl. If , Zuzanna Czujko - tegoroczna absolwentka, Maja Murawska z kl. I d, Agnieszka Makowska z kl. II e, Adam Kasztelan z kl. IIg oraz Jan Pawłowski z kl. Ic. Po niezwykle trudnych i zaciętych meczach tylko parze Murawska - Makowska udało się zająć V miejsce. Pozostałym uczniom dziękujemy, a dziewczętom gratulujemy i doceniamy wysiłek, jaki niewątpliwie włożyły w ten turniej. Życzymy powodzenia w przyszłym roku.

Magdalena Tężycka