Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej.

Wiesława Krysztofowicz

Mistrzostwa Gdyni w siatkówce plażowej

Dnia 21 i 22 maja br. przy pięknej pogodzie, na Plaży Miejskiej w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Szkołę naszą reprezentowali uczniowie: Oliwia Wojewoda z kl. If , Zuzanna Czujko - tegoroczna absolwentka, Maja Murawska z kl. I d, Agnieszka Makowska z kl. II e, Adam Kasztelan z kl. IIg oraz Jan Pawłowski z kl. Ic. Po niezwykle trudnych i zaciętych meczach tylko parze Murawska - Makowska udało się zająć V miejsce. Pozostałym uczniom dziękujemy, a dziewczętom gratulujemy i doceniamy wysiłek, jaki niewątpliwie włożyły w ten turniej. Życzymy powodzenia w przyszłym roku.

Magdalena Tężycka

Logo1