Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej. 

Dyrektor 
Wiesława Krysztofowicz

RODO

 

Dziewiątka w Gdyńskich Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce

15 maja 2018 na obiekcie SP48 w Gdyni Chwarznie odbyły się Mistrzostwa Gdyni w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowali: Zofia Klemensowska, Kaja Kołodziejska, Julia Luniak, Julia Stańczyk, Weronika Szatanik, Aleksandra Trocka, Marta Zagożdżon, Konrad Białas, Mikołaj Bladowski, Krzysztof Karsznia, Błażej Krause, Jakub Pomieczyński, Marcin Snopek, Paweł Szejko, Marcin Wittbrodt, Maciej Wojtowicz.

Cała nasza reprezentacja spisała się fantastycznie. Wśród dziewcząt Kaja Kołodziejska zwyciężyła w skoku wzwyż, a Julia Stańczyk zajęła III miejsce w skoku w dal. Sztafeta 4X100 w składzie Julia Stańczyk , Weronika Szatanik, Aleksandra Trocka, Marta Zagożdżon zajęła IV miejsce. Wśród chłopców sztafeta 4X100 w składzie Marcin Wittbrodt, Krzysztof Karsznia, Paweł Szejko, Konrad Białas zajęła pierwsze miejsce. Ponadto Konrad był pierwszy na 400m (Maciej zajął w tej konkurencji VI miejsce), Marcin Snopek drugi w pchnięciu kulą, Błażej również drugi, tyle że w skoku wzwyż. Na 1500 Paweł i Kuba odpowiednio IV i VI miejsca. W skoku w dal Konrad był piąty, zaś Filip szósty. 
Wszystkim naszym reprezentantkom i reprezentantom jeszcze raz gratulujemy!

Marcin Góralski 
Marcin Starnawski

              

                   

 

 

Logo1

proj edu luneta 4

Wydarzenia

Sport

Biblioteka

Dkf

Radio Dziewiatka

Caritas

ZajeciaPoz

Espanol

poliglot

Wym

Wsp

GSF

Przydatnelinki

Zamowienia publiczne

Bip

25 lat IX LO w Gdyni

Fundacja Gospodarcza