Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej. 

Dyrektor 
Wiesława Krysztofowicz

RODO

 

JUST COVER IT z warsztatami w Dziewiątce

W dniu 04.06 klasa I E uczestniczyła w warsztatach przeprowadzonych przez dwóch sympatycznych prowadzących - Kamila Kowalskiego oraz Łukasza Krupę. Przybyli oni do naszej szkoły z Krakowa, gdzie prowadzą zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży. Kamil rozmawiał z naszymi uczniami na temat zainteresowań, samorealizacji oraz marzeń, a Łukasz opowiedział pokrótce o technice śpiewu i zajął się częścią praktyczną - ćwiczeniami emisyjnymi. Na koniec każdy miał okazję zaśpiewać wybraną piosenkę.

Zajęcia upłynęły w bardzo miłej atmosferze, a prowadzący stali się dla nas idealnym dowodem na to, że kluczem do sukcesu jest po prostu dobry plan na siebie i wiara w swoje możliwości. Trzy  osoby, które wyróżniły się talentem - Nikola Waszak, ZosiaMuchowska oraz Kacper Grubba - wezmą udział w profesjonalnych warsztatach wokalnych w Krakowie!!!
Do zobaczenia na kolejnych warsztatach - już za rok! Dziękujemy!

Dagmara Marciniak (IE)

 

 

 

Logo1

proj edu luneta 4

Wydarzenia

Sport

Biblioteka

Dkf

Caritas

ZajeciaPoz

Wym

Wsp

GSF

Przydatnelinki

Zamowienia publiczne

Bip