Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018

odbędzie się 22 czerwca o godz. 9.30 na dziedzińcu szkoły.

Ks. Proboszcz dr Tomasz Biedrzycki zaprasza dzień wcześniej 21 czerwca o g.18
na mszę św. w parafii Matki Bolesnej w Gdyni Orłowie na zakończenie roku szkolnego
z błogosławieństwem uczniów na wakacje

JUST COVER IT z warsztatami w Dziewiątce

W dniu 04.06 klasa I E uczestniczyła w warsztatach przeprowadzonych przez dwóch sympatycznych prowadzących - Kamila Kowalskiego oraz Łukasza Krupę. Przybyli oni do naszej szkoły z Krakowa, gdzie prowadzą zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży. Kamil rozmawiał z naszymi uczniami na temat zainteresowań, samorealizacji oraz marzeń, a Łukasz opowiedział pokrótce o technice śpiewu i zajął się częścią praktyczną - ćwiczeniami emisyjnymi. Na koniec każdy miał okazję zaśpiewać wybraną piosenkę.

Zajęcia upłynęły w bardzo miłej atmosferze, a prowadzący stali się dla nas idealnym dowodem na to, że kluczem do sukcesu jest po prostu dobry plan na siebie i wiara w swoje możliwości. Trzy  osoby, które wyróżniły się talentem - Nikola Waszak, ZosiaMuchowska oraz Kacper Grubba - wezmą udział w profesjonalnych warsztatach wokalnych w Krakowie!!!
Do zobaczenia na kolejnych warsztatach - już za rok! Dziękujemy!

Dagmara Marciniak (IE)

Logo1