12 grudnia 2018 r. o godz. 17.30 odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów klas I-III 
oraz  konsultacje z nauczycielami przedmiotów.
Podczas zebrania podane zostaną propozycje ocen na I semestr
  
Zebranie Rady Rodziców o godzinie 18.15 w sali nr 6

 

JUST COVER IT z warsztatami w Dziewiątce

W dniu 04.06 klasa I E uczestniczyła w warsztatach przeprowadzonych przez dwóch sympatycznych prowadzących - Kamila Kowalskiego oraz Łukasza Krupę. Przybyli oni do naszej szkoły z Krakowa, gdzie prowadzą zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży. Kamil rozmawiał z naszymi uczniami na temat zainteresowań, samorealizacji oraz marzeń, a Łukasz opowiedział pokrótce o technice śpiewu i zajął się częścią praktyczną - ćwiczeniami emisyjnymi. Na koniec każdy miał okazję zaśpiewać wybraną piosenkę.

Zajęcia upłynęły w bardzo miłej atmosferze, a prowadzący stali się dla nas idealnym dowodem na to, że kluczem do sukcesu jest po prostu dobry plan na siebie i wiara w swoje możliwości. Trzy  osoby, które wyróżniły się talentem - Nikola Waszak, ZosiaMuchowska oraz Kacper Grubba - wezmą udział w profesjonalnych warsztatach wokalnych w Krakowie!!!
Do zobaczenia na kolejnych warsztatach - już za rok! Dziękujemy!

Dagmara Marciniak (IE)