Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej.

Wiesława Krysztofowicz

Uczniowie Dziewiątki wzięli udział w półfinale konkursu wiedzy o Niemczech

W piątek 8 czerwca uczniowie klas drugich: Kamila Pierzga, Paulina Lewandowska, Filip Wereszczyński, Jakub Kuberacki oraz Kamil Raczyński wzięli udział w półfinale konkursu wiedzy o Niemczech "Deutsch - Land - Nachbarland". W licznych zadaniach i pytaniach musieli się wykazać wiedzą z zakresu historii, geografii, polityki oraz języka. Od finału dzieliło ich zaledwie kilka punktów, co jest wielkim sukcesem uczestników z naszej szkoły. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i ciekawe książki o tematyce związanej z Niemcami. Gratulujemy!!!

Logo1

proj edu luneta 4