Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018

odbędzie się 22 czerwca o godz. 9.30 na dziedzińcu szkoły.

Ks. Proboszcz dr Tomasz Biedrzycki zaprasza dzień wcześniej 21 czerwca o g.18
na mszę św. w parafii Matki Bolesnej w Gdyni Orłowie na zakończenie roku szkolnego
z błogosławieństwem uczniów na wakacje

RODO

Dyskusja o Konstytucji RP, prawie i systemie demokratycznym w ramach V. edycji "Tygodnia Konstytucyjnego"

7 czerwca w ramach V. edycji „Tygodnia Konstytucyjnego” organizowanego przez Stowarzyszenie im. Prof. Zbigniewa Hołdy odbyło się spotkanie uczniów klasy Ia i IIa z przedstawicielami Pomorskiej Izby Adwokackiej, panem Sławomirem Izydorczykiem i panem Łukaszem A. Kowalskim. Wykład dotyczył konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, prawa konstytucyjnego i partycypacji w systemie demokratycznym. W dyskusji, do której panowie adwokaci zachęcali, chętnie wypowiadali się uczniowie obu klas, dzieląc się swoją wiedzą i poglądami. Dziękujemy za spotkanie.

Michał Lubiejewski, klasa II a

Opiekun – Maria Banasik