Udział klasy IF w Przeglądzie Młodzieżowych Zespołów Muzycznych Gdyńskich Szkół Ponadgimnazjalnych

18 września 2018 roku uczniowie klasy 1 F o profilu lingwistycznym wzięli udział w przeglądzie młodzieżowych zespołów muzycznych "Budowniczowie Mostów" - D.I.A.L.O.G.

, który odbył się w III Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni. Festiwal ten był częścią międzynarodowego programu Erasmus Plus. Nasi uczniowie wraz z rówieśnikami z innych gdyńskich szkół ponadgimnazjalnych, mieli okazję wysłuchać utworów młodych, utalentowanych twórców i wziąć udział we wspólnej zabawie z gośćmi z Turcji, Włoch i Hiszpanii. Największą atrakcją koncertu okazało się być wspólne odtańczenie "Belgijki". Projekt D.I.A.L.O.G. ma na celu promocje wielokulturowości i wielojęzyczności Europy jako bogactwa.

Serdecznie dziękujemy "Gdyńskiej Trójce" za zaproszenie i organizacje tej wyjątkowej, międzynarodowej imprezy.

Opiekun Magda Wojculewicz - Grabowska, nauczyciel języka angielskiego