Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej. 

Dyrektor 
Wiesława Krysztofowicz

RODO

 

Sztafetowe biegi przełajowe

4 października br. w Parku Kolibki w Gdyni, przy słonecznej pogodzie odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. Rywalizacja jak zawsze była zacięta i do końca nie było wiadomo, na którym miejscu zakończymy zawody.

Sztafeta dziewcząt w składzie: K. Domańska Id, M. Pietroń Ib, A. Trocka IIc, M. Majek Id, W. Pomieczyńska IIf, N. Marciniak II g, A. Arendt Ie, P. Belgrau 1g, M. Zagożdżon IIe, Z. Klemensowska IIe, zajęła IV miejsce.

Sztafeta chłopców w składzie : P. Szejko IIc, K. Białas IIIc, M. Lassin IIIc, P. Sobczyk Ig, O. Cholewiński Id, R. Argalski Id, R. Kmiecik Id, J. Runiewicz Id, P. Zwierski Ig, J. Pomieczyński IIc biegła przez cały czas na pierwszym, drugim lub trzecim miejscu i przez większość zmian zajmowała III miejsce, dobiegła do mety również na miejscu trzecim. Niestety, na skutek niefortunnego wbiegnięcia na tor jednego z naszych kibiców, sztafeta chłopców została ukarana przez sędziego przyznaniem naszej sztafecie IV miejsca. 
Gratulujemy dziewczętom i chłopcom za wspaniałą sportową postawę, determinację i walkę do końca. Jesteśmy z Was bardzo dumni, brawo!!!

 

Logo1

proj edu luneta 4

Wydarzenia

Sport

Biblioteka

Dkf

Caritas

ZajeciaPoz

Wym

Wsp

GSF

Przydatnelinki

Zamowienia publiczne

Bip