4 października br. w Parku Kolibki w Gdyni, przy słonecznej pogodzie odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. Rywalizacja jak zawsze była zacięta i do końca nie było wiadomo, na którym miejscu zakończymy zawody.

Sztafeta dziewcząt w składzie: K. Domańska Id, M. Pietroń Ib, A. Trocka IIc, M. Majek Id, W. Pomieczyńska IIf, N. Marciniak II g, A. Arendt Ie, P. Belgrau 1g, M. Zagożdżon IIe, Z. Klemensowska IIe, zajęła IV miejsce.

Sztafeta chłopców w składzie : P. Szejko IIc, K. Białas IIIc, M. Lassin IIIc, P. Sobczyk Ig, O. Cholewiński Id, R. Argalski Id, R. Kmiecik Id, J. Runiewicz Id, P. Zwierski Ig, J. Pomieczyński IIc biegła przez cały czas na pierwszym, drugim lub trzecim miejscu i przez większość zmian zajmowała III miejsce, dobiegła do mety również na miejscu trzecim. Niestety, na skutek niefortunnego wbiegnięcia na tor jednego z naszych kibiców, sztafeta chłopców została ukarana przez sędziego przyznaniem naszej sztafecie IV miejsca. 
Gratulujemy dziewczętom i chłopcom za wspaniałą sportową postawę, determinację i walkę do końca. Jesteśmy z Was bardzo dumni, brawo!!!