Uprzejmie informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 rodzice uczniów klas I, II i III ubezpieczają swoje dzieci we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie ubezpieczeniowej.

Wiesława Krysztofowicz

Wzięliśmy udział w projekcie Stadion Młodych

6 października w sobotę duża grupa uczniów z naszej szkoły i absolwentów wraz z siostrą Katarzyną i katechetką Anną, uczestniczyła w projekcie STADION MŁODYCH organizowanym w PGE Narodowym. W 12 godzinnych rekolekcjach w Warszawie wzięło udział 40 tysięcy osób a w tym 600 księży. Było to największe wydarzenie religijne dla młodych w Europie. Wpisało się w synod biskupów, który pod hasłem „Młodzi, wiara i rozeznanie powołania” trwa od 3 do 28 października w Rzymie.To było dla nas ogromną radością doświadczenie bliskości i mocy JEZUSA poprzez taniec, śpiew, koncerty, konferencje, czy w ciszy adoracji i modlitwy.

Logo1

proj edu luneta 4