20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

16 października poczet sztandarowy, uczniowie i dyrektor Wiesława Krysztofowicz wzięli udział w uroczystości 79. rocznicy wysiedlenia ludności polskiej z Gdyni

przez okupanta niemieckiego.

Wśród uczestników uroczystości byli członkowie Stowarzyszenia Gdynian Wysiedlonych, posłowie na sejm RP, przedstawiciele władz samorządowych, uczniowie gdyńskich szkół, przedstawiciele Marynarki Wojennej i służb mundurowych, harcerze i wszyscy, którym temat wysiedleń jest szczególnie bliski.
Uroczystość rozpoczęła się pod pamiątkową tablicą na dworcu PKP.
Następnie uczestnicy przeszli pod pomnik Gdynian Wysiedlonych. Pod pomnikiem zostały zapalone znicze, złożone kwiaty, a także wręczone odznaczenia i dyplomy członkom Stowarzyszenia Gdynian Wysiedlonych.