29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

16 października poczet sztandarowy, uczniowie i dyrektor Wiesława Krysztofowicz wzięli udział w uroczystości 79. rocznicy wysiedlenia ludności polskiej z Gdyni

przez okupanta niemieckiego.

Wśród uczestników uroczystości byli członkowie Stowarzyszenia Gdynian Wysiedlonych, posłowie na sejm RP, przedstawiciele władz samorządowych, uczniowie gdyńskich szkół, przedstawiciele Marynarki Wojennej i służb mundurowych, harcerze i wszyscy, którym temat wysiedleń jest szczególnie bliski.
Uroczystość rozpoczęła się pod pamiątkową tablicą na dworcu PKP.
Następnie uczestnicy przeszli pod pomnik Gdynian Wysiedlonych. Pod pomnikiem zostały zapalone znicze, złożone kwiaty, a także wręczone odznaczenia i dyplomy członkom Stowarzyszenia Gdynian Wysiedlonych.