W tych niełatwych dla nas wszystkich dniach,

z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

życzę

Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Szkoły,

Rodzicom, Uczennicom i Uczniom

zdrowia, spokoju, cierpliwości

i nade wszystko nadziei na powrót normalnego życia.

Dyrektor IX LiceumOgólnokształcącego

Wiesława Krysztofowicz

Dzień otwarty w IX LO odwołany

W związku ze stanem epidemii informujemy,

że   Dzień Otwarty   w naszej szkole zaplanowany na piątek 24 kwietnia 2020 r.

zostaje odwołany.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym na Gdyńskiej Giełdzie Szkół on-line

Szanowni Państwo,
w zakładce Dokumenty zostało zamieszczone Zarządzenie Dyrektora IX LO w Gdyni, wydane 25.03.2020 r. na podstawie Rozporządzenia MEN z 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Drodzy Uczniowie!

Do szkolnej "chmury" (Office 365) logujemy się poprzez stronę office.com

W miarę możliwości korzystamy z przeglądarki Chrome.

Błędy związane z logowaniem (brak hasła...) zgłaszamy wychowawcy.

16 października poczet sztandarowy, uczniowie i dyrektor Wiesława Krysztofowicz wzięli udział w uroczystości 79. rocznicy wysiedlenia ludności polskiej z Gdyni

przez okupanta niemieckiego.

Wśród uczestników uroczystości byli członkowie Stowarzyszenia Gdynian Wysiedlonych, posłowie na sejm RP, przedstawiciele władz samorządowych, uczniowie gdyńskich szkół, przedstawiciele Marynarki Wojennej i służb mundurowych, harcerze i wszyscy, którym temat wysiedleń jest szczególnie bliski.
Uroczystość rozpoczęła się pod pamiątkową tablicą na dworcu PKP.
Następnie uczestnicy przeszli pod pomnik Gdynian Wysiedlonych. Pod pomnikiem zostały zapalone znicze, złożone kwiaty, a także wręczone odznaczenia i dyplomy członkom Stowarzyszenia Gdynian Wysiedlonych.