Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

w przypadku niezakwalifikowania się kandydata wnioski o ponowne rozpatrzenie składać można w szkole od 13 sierpnia

na formularzu dostępnym w szkole lub na stronie szkoły w zakładce „rekrutacja”

wnioski te będą rozpatrywane po 19 sierpnia w przypadku zaistnienia wolnych miejsc

SZANOWNI KANDYDACI ZAKWALIFIKOWANI DO IX LICEUM

od 13 sierpnia do 18 sierpnia 2020 r. (w godz. 9.00 - 15.00) potwierdzenie woli nauki kandydatów zakwalifikowanych do IX LO przez złożenie:

- oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

- oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- 2 zdjęć (podpisanych na odwrocie imieniem i nazwiskiem)

- odpisu skróconego aktu urodzenia (kopia)

- karty zdrowia

- wypełnionego kwestionariusza

(kwestionariusz przygotowany przez szkołę dostępny jest w szkole
oraz na stronie internetowej IX LO w zakładce „rekrutacja”)

Ogłoszenie list uczniów przyjętych do IX Liceum
19 sierpnia 2020 r. (środa) godz. 14.00

16 października poczet sztandarowy, uczniowie i dyrektor Wiesława Krysztofowicz wzięli udział w uroczystości 79. rocznicy wysiedlenia ludności polskiej z Gdyni

przez okupanta niemieckiego.

Wśród uczestników uroczystości byli członkowie Stowarzyszenia Gdynian Wysiedlonych, posłowie na sejm RP, przedstawiciele władz samorządowych, uczniowie gdyńskich szkół, przedstawiciele Marynarki Wojennej i służb mundurowych, harcerze i wszyscy, którym temat wysiedleń jest szczególnie bliski.
Uroczystość rozpoczęła się pod pamiątkową tablicą na dworcu PKP.
Następnie uczestnicy przeszli pod pomnik Gdynian Wysiedlonych. Pod pomnikiem zostały zapalone znicze, złożone kwiaty, a także wręczone odznaczenia i dyplomy członkom Stowarzyszenia Gdynian Wysiedlonych.