Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego wojewódzkiego konkursu języka angielskiego dla uczniów gimnazjów

ETAP REJONOWY ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 16 STYCZNIA 2018 R. O GODZ. 14:00

w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Orłowska 57, 81-542, GDYNIA

REJON 4 - GDYNIA I  

                                   

Gimnazja i oddziały gimnazjalne:

Gimnazjum nr 19 w Gdyni,

ul. Nagietkowa 73

Lp.

Nazwisko imię (imiona) ucznia

1. Kępka Filip Jerzy
2. Łucki Maciej Wojciech

Gimnazjum nr 24 w Gdyni,

ul. Legionów 27

        Lp.       

Nazwisko imię (imiona) ucznia

1 Amilkiewicz Witold
2 Angielska Anna Magdalena
3 Baraniak Barbara Amelia
4 Bober Maciej Jakub
5 Brandt Julia Barbara
6 Bugajski Borys Hubert
7 Chmura Alicja Bernadeta
8 Choszcz Amelia
9 Czarkowski Bartłomiej
10 Denz Igor Andrzej
11 Dmochowska Hanna Grażyna
12 Drażba Dominik Marek
13 Drozd Halszka Zuzanna
14 Gizińska Helena Dorota
15 Gołębiewska Marianna
16 Grajda Maria Anna
17 Gregorczyk Maja
18 Jackiewicz Mateusz Maciej
19 Kaliszewski Jan Adam
20 Kitson Bruno Patrick
21 Klewicka Zuzanna Maria
22 Klimko Magdalena
23 Kołodziej Malwina Anna
24 Koseda Maksymilian Wojciech
25 Krause Jeremiasz
26 Kwiatkowska Aleksandra
27 Machała Maja Aleksandra
28 Majchrzak Wiktoria
29 Monkiewicz Emilia Maria
30 Noch Hubert Michał
31 Ossowska Zuzanna
32 Płażewska Aleksandra
33 Racinowski Michał
34 Ruciński Mieszko Michał
35 Rutkowska Alicja Joanna
36 Ryan Nell Joanna
37 Rydzkowska Olga Joanna
38 Rydzkowski Mateusz
39 Sarmiento Maia Angel
40 Sawicka Patrycja Monika
41 Skamaj Adrian Adam
42 Szczekocka Zofia Maria
43 Szczypek Anna Elżbieta
44 Warsocki Szymon
45 Wróbel Maja Natalia
46 Wróblewska Julia Aleksandra
47 Zaleska Julia Anna
48 Zaorska Anna Aleksandra
49 Zawadzka Martyna Julia
50 Zieńkowicz Zofia Maria
51 Żarnowski Tomasz Maria

Oddziały Gimnazjalne w I Liceum Ogólnokształcącym
Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Sopocie

        Lp.       

Nazwisko imię (imiona) ucznia

1. Carrarello Elena Maria
Zespół Szkół Handlowych – Gimnazjum nr 2 w Sopocie ul. Kościuszki 18/20
        Lp.       

Nazwisko imię (imiona) ucznia

1. Fredrich Kordian
2. Narewski Mikołaj
Oddziały gimnazjalne w SP z Oddziałami Sportowymi Nr 7 w Sopocie, ul. Haffnera 55
        Lp.       

Nazwisko imię (imiona) ucznia

1.

Czarnecki Aleksander

Sopockie Autonomiczne Gimnazjum,

Al. Niepodległości 739 A, Sopot

Lp.

Nazwisko imię (imiona) ucznia

  Depta Anna Elena
2. Dubieniecka Ewa Aleksandra
3. Kaszyński Hugo
4 Mońko Marek
5. Zielińska Julia Katarzyna
6. Ziemiaszewska Natalia Olga

Oddziały gimnazjalne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4
w Gdyni – Sz. P. nr 46, 
ul. Chwaszyńska 26

Lp.

Nazwisko imię (imiona) ucznia

1. Monika Zwiefka
Oddziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej Nr 48, ul. Jowisza 60, Gdynia
Lp.

Nazwisko imię (imiona) ucznia

1. Adamczyk Liwia
2. Rutkowski Jakub
3. Żywiecki Zbigniew
Zespół Szkół Jezuitów - Gimnazjum Jezuitów im. Św. Stanisława Kostki w Gdyni, ul. Tatrzańska35
Lp.

Nazwisko imię (imiona) ucznia

1. Winiarczyk Klara
2. Góralczyk Weronika Maria
3. Zaucha Stanisław Jacek

                                                                                  Gdynia, 30.11.2018r.