Konsultacje

Terminy konsultacji dla uczniów w roku szkolnym 2016/2017 v3

Nazwisko i imię Przedmiot Dzień Tygodnia Godzina
Banasik Maria j.polski poniedziałek 14.30 - 15.20
Brodziński Krzysztof chemia wtorek 14.30 - 15.20
Czachorowski Przemysław geografia czwartek 16.15 - 17.00
Delekta Edyta j.niemiecki środa 14.30 - 15.20
Galuba-Filipp Beata j.polski

środa

czwartek

8.00 - 8.45

15.25 - 16.05

Góralski Marcin wychowanie fizyczne środa 15.20 - 15.05
Grasza Beata j.angielski

środa

poniedziałek

14.35 - 15.20

15.20 - 16.05

Hochleitner Anna religia wtorek 10.45 - 11.30
Jastrzębska Anna matematyka środa 15.20 - 16.05
Konecka-Tężycka Magdalena Wychowanie fizyczne czwartek 11.30 - 12.35
Kozak-Pawlak Grażyna matematyka poniedziałek 15.30 - 16.05
Krause Anna j.angielski poniedziałek 16.10 - 17.00
Kubiak Dorota matematyka

środa

czwartek

14.25 - 15.10
Kulas Małgorzata j.angielski

wtorek

czwartek

8.55 - 9.40

8.00 - 8.45

Kulling Wojciech j.polski środa 14.35 - 15.20
Łojek-Kurzętkowska Maria filozofia wtorek 16.15 - 17.00
Majewska Ewa j.rosyjski piatek

13.40 - 14.25

15.20 - 16.10

Makowska Grażyna matematyka

piątek

środa

14.35 - 15.20

Malec Katarzyna edukacja dla bezpieczeństwa poniedziałek 8.00 - 8.45
Malicka-Kowalczyk Olga j.polski,wok środa 8.00 - 8.45
Marchwicka Joanna matematyka środa 15.30 - 16.55
Marcinowska Monika j.polski wtorek 8.00 - 8.45
Marcinowski Zenon j.polski poniedziałek 13.40 - 14.25
Michalak Małgorzata matematyka

Poniedziałek

piątek

7.15-8.55 (IIIHs.24)

7.20 (kl.IIs.24)

Mironiuk Ewa j. niemiecki wtorek 15.20 - 16.05
Moszczyńska Jolanta j.polski czwartek 14.40 - 15.30
Nowicka-Nozdryń Krystyna j.francuski środa 14.25 - 15.10
Nozdrzykowska Katarzyna j.angielski środa 13.30 - 14.25
Ordyniec Arkadiusz historia wtorek 15.25 - 16.10
Paupa Danuta j.polski czwartek 14.35 - 15.20
Pucyło Katarzyna j.angielski piątek 13.30 - 14.25
Ratajczyk Sylwia j.niemiecki środa 16.10 - 16.55
Reclaw Gabriela j.hiszpański  środa 15.20 - 16.05
Ryl Beata wiologia IIA IIE poniedziałek 15.20 - 16.05
Skibowska-Bąkała Katarzyna j.angielski środa 15.20 - 16.05
Sobieraj Leszek historia,wos środa 15.20 - 16.05
Spisak-Pietruszka Joanna biologia poniedziałek 8.00 - 8.45
Starnawski Marcin wychowanie fizyczne wtorek 15.20 - 16.05
Stenka Joanna j.angielski wtorek 15.20 - 16.05
Szatrowska Dorota wychowanie fizyczne piątek 13.40 - 14.25
Szeleźniak-Białkowska Katarzyna Wychowanie fizyczne poniedziałek 16.05 - 16.50
Szydłowska Anna chemia wtorek 15.20 - 16.05
Szymańska Katarzyna geografia

środa

piatek

14.25

15.20

Twarowska Dorota j.angielski środa 14.25 - 15.20
Walaszek Paweł wos poniedziałek 14.35 - 15.20
Wójtowicz Mirosław fizyka/ informatyka wtorek 15.20 - 16.05
Wysocki Artur historia środa 13.30 - 14.15
Ziółkowska-Lichocka Inga j.angielski wtorek 15.20 - 16.05

Logo1

proj edu luneta 4

Wydarzenia

Sport

Biblioteka

Dkf

Radio Dziewiatka

Caritas

ZajeciaPoz

Wym

Wsp

GSF

Przydatnelinki

Bip

25 lat IX LO w Gdyni