Szanowni Kandydaci!!!

Od dnia 26 czerwca do dnia 10 lipca składanie kopii świadectw w godzinach 10.00-15.00

(zgodnie z terminem systemu Nabór Pomorze).

Uprzejmie prosimy o zachowanie obowiązujących procedur bezpieczeństwa związanych z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

3 lutego 2016r. w Zespole Szkół Rzemiosła i Handlu odbyły się XXV Mistrzostwa Gdyni w sportach siłowych. Naszą szkołę reprezentowała siódemka  zawodniczek i zawodników, którzy spisali się znakomicie. W klasyfikacji drużynowej Agnieszka Kiełkowska IIId, Agnieszka Licau IId, Kinga Burczyk Id, Miachał Hawańczyk IIc, Sebastian Cierluk IId, Dominik KOhnke IIId i Bartosz Ogórek IIId   zajęli III miejsce.

Sebastian Cierluk z klasy IId zajął II miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc.

10 lutego 2016r. w hali lekkoatletycznej Gdyńskiego Centrum Sportu odbyły się Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkoatletyce. Patrycja Paszkowska z kl. IIIb w biegu na dystansie 50m zajęła II miejsce i tym samym została srebrną medalistką mistrzostw.

Gratulujemy!