20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się 
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

 

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

 

uczennice i uczniowie zwolnieni z zajęć lub oczekujący na lekcję pozostają pod opieką nauczycieli w bibliotece

(w przypadku zwolnienia z wychownia fizycznego – pozostają pod opieką nauczyciela prowadzącego wf)

 

OD WTORKU (19 listopada) DO PIĄTKU (22 listopada) ODBYWAJĄ SIĘ MATURY PRÓBNE z OPERONEM

 

LEKCJE (dla wszystkich klas) ODBYWAJĄ SIĘ ZGODNIE Z PLANEM od 7.30 do 11.50

 

UCZNIOWIE i UCZENNICE KLAS TRZECICH rozpoczynają matury próbne od 12.10

 

PROSIMY O PRZYBYCIE DO WYZNACZONYCH SAL o 11.55 (listy uczniów w salach → od poniedziałku)

(prosimy o zostawienie kurtek oraz smartfonów, smartwatchy, itp. w szatni)

 

 

 

ZASTĘPSTWA NA WTOREK → 19 LISTOPADA 2019 r.

nieobecne nauczycielki: I. Ziółkowska-Lichocka, D. Szatrowska, M. Turyn, A. Kulka-Radko

B. Filipp → Nowe Horyzoty Edukacji Filmowej w Klubie Żak → klasa 1E1 → zwolnieni z całego dnia

p. L. Lipińska → szkolenie w Experymencie (cały dzień)

K. Pucyło oraz K. Nowicka-Nozdryń → szkolenie Erasmus

 

za p. D. Szatrowską:

4 godzina → klasa 1C2 → p. G. Ligęza

5 godzina → klasa 2A → p. A. Ławicka

 

za p. M. Turyn:

3 godzina → klasa 2B → p. K. Brodziński

4 godzina → klasa 1G1 → matematyka → p. A. Błąjek

5 godzina → klasa 1B2 → grupa zwolniona

 

za p. B. Filipp:

3 godzina → klasa 3G → grupa zwolniona, pięć osób czeka na kolejną lekcję pod opieką nauczyciela w bibliotece

4 godzina → klasa 1E1 → grupa na wycieczce

5 godzina → klasa 1E1 → grupa na wycieczce

 

za p. L. Lipińską:

1 godzina → klasa 1F1 → grupa zwolniona

2 godzina → klasa 2A → grupa zwolniona

 

za p. K. Pucyło:

1 godzina → klasa 1E1 → grupa na wycieczce

2 godzina → klasa 1A2 → p. A. Rogowska (zamiast 1E1)

4 godzina → klasa 3D → p. B. Grasza

5 godzina → klasa 2D → matematyka → p. G. Makowska (zamiast naucz. ind)

 

za p. K. Nowicką-Nozdryń:

1 godzina → klasa 2B → grupa zwolniona

2 godzina → klasa 1A2 → p. A. Rogowska (zamiast 1E1)

3 godzina → klasa 2D → matematyka → p. D. Kubiak (zamiast 1E1)

4 godzina → naucz. ind. → zajęcia odwołane

 

za p. A. Kulka-Radko:

1 godzina → klasa 2G → grupa zwolniona

2 godzina → klasa 2G → grupa zwolniona

3 godzina → klasa 3CF → matematyka → p. G. Kozak-Pawlak

4 godzina → klasa 3CF → matematyka → p. G. Makowska (zamiast naucz. ind)

 

 

za p. M. Wojculewicz:

1 godzina → klasa 1B2 → doradztow zawodowe → p. A. Mestek-Giedrys

2 godzina → klasa 1B1 → p. M. Banasik

3 godzina → naucz. ind → zajęcia odwołane

4 godzina → klasa 2F → p. J. Stenka

 

 

ZASTĘPSTWA NA ŚRODĘ → 20 LISTOPADA 2019 r.

nieobecne nauczycielki: I. Ziółkowska-Lichocka, D. Szatrowska, A. Kulka-Radko.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczośći – wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej – całodniowa wycieczka 1C2 → p. K. Szeleźniak-Białkowska → PG, Tydzień Przedsiębiorczości

K. Pucyło oraz K. Nowicka-Nozdryń → szkolenie Erasmus

A. Rogowska → wyjście z klasą 1C1 → Centrum Nauki Experyment

 

za p. D. Szatrowską:

2 godzina → klasa 1A2 → p. G. Ligęza

3 godzina → klasa 2E → p. G. Ligęza

4 godzina → klasa 3B → p. M. Góralski

 

za p. K. Pucyło:

3 godzina → klasa 3BG → grupa zwolniona

4 godzina → klasa 3D → p. L. Lipińska (zamiast 1C2)

 

za p. K. Nowicką-Nozdryń:

2 godzina → klasa 1A1 → grupa zwolniona

3 godzina → klasa 1E2 → grupa zwolniona

4 godzina → klasa 1A2 → język angielski → p. K. Skibowska-Bąkała (zamiast 1C2)

 

za p. K. Szeleźniak-Białkowska:

2 godzina → klasa 1D2 → matematyka → p. A. Jastrzębska (zamiast 1C2)

5 godzina → klasa 1D1 → grupa zwolniona

 

za p. A. Kulka-Radko:

2 godzina → klasa 3G → p. O. Malicka Kowalczyk (zamiast 1C1)

3 godzina → klasa 2G → p. O. Malicka Kowalczyk (zamiast 1C1)

4 godzina → klasa 2G → p. A. Wysocki (zamiast 1C1)

5 godzina → klasa 3F → p. D. Czech (zamiast 1C2)

 

za p. A. Rogowska:

3 godzina → klasa 1G1 → matematyka → p. A. Jastrzębska (zamiast 1C2)

5 godzina → klasa 3C → matematyka → p. A. Błajek