Grono pedagogiczne

Nauczyciele IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni

w roku szkolnym 2016/2017

 

Wiesława Krysztofowicz – dyrektor – nauczyciel geografii

Wanda Łęszczak – wicedyrektor – nauczyciel języka polskiego

Danuta Paszak – wicedyrektor – nauczyciel języka angielskiego

 

Lp Nazwisko i imię nauczyciela Nauczany przedmiot Klasy
1 Adamczyk Beata psycholog
2 Banasik Maria język polski III H, I A
wok I A, I G
historia i społeczeństwo II F, III E, III F, II E
3 Barańczak Łucja nauczyciel bibliotekarz
4 Brodziński Krzysztof chemia I B, I C, I D, I G, I A, III B, II B
przyroda III AD, II G
5 Buller Barbara nauczyciel bibliotekarz
6 Buzak Konrad informatyka III E, I A, I D, I G
7 Czachorowski Przemysław geografia III F, II F, II E
podst.przedsiębiorczości I E, I B
8 Delekta Edyta język niemiecki I D, I F, III E, III GF, III G, III E, II E, II FG
9 Galuba-Filipp Beata język polski I B, II D, III A
10 Góralski Marcin wych.fizyczne I G, I C, I E, II C, II D, III A, III B
11 Grasza Beata język angielski III G, II F, II G, I A
12 Hochleitner Anna religia I A, I B, I C, I D, I E, II A, II B, II C, II D
13 Jarocka Krystyna fizyka NI
14 Jastrzębska Anna matematyka I F, II C, III A, III D
15 Kołton Paweł religia I F, I G, II E, II F, II G, III E, III F, III G, III H
16 Konecka-Tężycka Magdalena wych fizyczne I A, I B, I D, II C, II D, III C, III D
17 Kozak-Pawlak Grażyna matematyka I A, I C, II A, II D, III BD
18 Krause Anna język angielski II AC, II BD, II C, III A, III C
19 Krysztofowicz Wiesława geografia I A
20 Kubiak Dorota matematyka II F, III E, III F, II E
21 Kulas Małgorzata język angielski I B, I C, I E, I F, I G, III E
22 Kulling Wojciech język polski II A
wok I D, I E
23 Leśniak Eugeniusz religia III A, III B, III C, III D
24 Łęszczak Wanda język polski NI
25 Łojek-Kurzętkowska Maria filozofia gr. m-szkolna, II G, III H
etyka klasy I, II, III
wdżr klasy I, II, III
26 Majewska Ewa język rosyjski I G, II EG, II F, III F, II D, III D
27 Makowska Grażyna matematyka I B, I G, I D, II B, III BD
28 Malec Katarzyna eduk.dla bezpieczeństwa I A, I B, I C, I D, I E, I F, I G, II E
29 Malicka-Kowalczyk Olga język polski I C, II C, III C, III D
wok I B, I C, I F
30 Marchwicka Joanna matematyka I E, II BD, III BC, III G
31 Marcinowska Monika język polski I F, II E, III E
historia i społeczeństwo II AE, III E, III F
32 Marcinowski Zenon język polski I G, II F, III G
historia I D
historia i społeczeństwo II D, III G
33 Mestek-Giedrys Agnieszka pedagog
34 Michalak Małgorzata matematyka II E, II G, III H
35 Mikłaszewska Alicja pedagog
36 Mikołajczyk Grażyna matematyka NI
37 Mironiuk Ewa język niemiecki II B, II C, III B, III C, I C, I B, I F
38 Moszczyńska Jolanta język polski I E, I D, II B, III B
39 Niemociński Wiesław nauczyciel bibliotekarz
40 Nowicka-Nozdryń Krystyna język francuski III H, II E, II FG
41 Nozdrzykowska Katarzyna język angielski I E, III E, III FH, III H, II G, III AD
42 Ordyniec Arkadiusz historia I A, I G, I E, II A, III A
historia i społeczeństwo II B, III B
43 Partycka Małgorzata informatyka III E, I B, I E, I F
44 Paszak Danuta język angielski III B
45 Paupa Danuta język polski II G, III F, III H
46 Peplińska Iwona geografia III E
przyroda I B, I E, II A
47 Ptaszyński Maciej wych.fizyczne I D, II E, II FG, III E, III F, III GH
48 Pucyło Katarzyna język angielski II E, III F, II F, I A
49 Ratajczyk Sylwia język niemiecki I B, I D, II B, III C, II BC, III B, III C
50 Reclaw Gabriela język hiszpański I A, II A, III A, I E
51 Różalska Iwona matematyka NI
52 Ryl Beata biologia I D, I E, I G, II AE, II G, II A
53 Rzeszowska Bożena informatyka I A, I D, I G, I B, I E, I F
54 Skibowska-Bąkała Katarzyna język angielski I B, I C, II A, II D, III D
55 Sobieraj Leszek wos I F, II AD, III A, I D
historia I B, I C, I F
historia i społeczeństwo II C, III C, III D
56 Spisak-Pietruszka Joanna biologia I A, I B, I C, I F, II B, III B, III G, II BD
57 Starnawski Marcin wych.fizyczne I A, I B, I F, II A, II B, III C, III D
58 Stenka Joanna język angielski II B, II D, III B, III D
59 Szatrowska Dorota wych.fizyczne II E, II F, II G, III EF, III G, III H, I F
60 Szeleźniak-Białkowska Katarzyna wych.fizyczne I C, I E, I G, II A, III A, III B, II B
61 Szydłowska Anna fizyka I A, I B, I D, I F, I G, III E
przyroda III H
chemia I E, I F, III G, II E
62 Szymańska Katarzyna geografia I G, II D, III D, II C
podst.przedsiębiorczości I G
wos I G
63 Twarowska Dorota język angielski I D, II C, I F
podst.przedsiębiorczości I C, I A, I D, I F
64 Walaszek Paweł wos I A, I B, I E, II F, III F
historia II G
65 Walczak Hanna psycholog
66 Wójtowicz Mirosław informatyka I C, II CD, II E, III CD,
fizyka I C, I E, II C, III C
przyroda III AD
67 Wysocki Artur wos I C, II G, III H
historia II G, III H
68 Ziółkowska-Lichocka Inga język angielski I G, II A, III BC, II B

 

Logo1

proj edu luneta 4

Wydarzenia

Sport

Biblioteka

Dkf

Radio Dziewiatka

Caritas

ZajeciaPoz

Wym

Wsp

GSF

Przydatnelinki

Zamowienia publiczne

Bip

25 lat IX LO w Gdyni

Fundacja Gospodarcza