INFORMACJA DOTYCZĄCA ZDALNEGO NAUCZANIA

Zgodnie z komunikatem  Ministra Edukacji Narodowej zajęcia  lekcyjne z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, trwające od 19 października 2020 r., będą realizowane do  26 lutego 2021 r.

Dyrektor Wiesława Krysztofowicz

12.02.2021r.

IX Liceum Ogólnokształcące w Gdyni z wielkim entuzjazmem dołącza do szkół biorących udział w projekcie „Rok Relacji w Edukacji 2.0.”.

Akcja ta promuje budowanie dobrych relacji między wszystkimi członkami szkolnej społeczności: Uczniami, Rodzicami, Nauczycielami i innymi Pracownikami szkoły. Nauczanie przedmiotowe to w dzisiejszych czasach za mało. Równie ważne jest to, jak siebie traktujemy, jak się komunikujemy i współpracujemy ze sobą.

Empatia, życzliwość, otwartość, akceptacja i zaufanie to filary dobrych relacji, które dodają nam chęci i motywacji do nauki i wspólnej pracy na rzecz społeczności. To właśnie dzięki nim z radością przychodzimy do Szkoły. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w różnorodne działania i dzielenia się pomysłami na ulepszenie szkolnej rzeczywistości(kontakt: p.  Joanna Stenka , Magda Wojculewicz – Grabowska).

Więcej informacji o projekcie:  https://e-dos.net/project/rok-relacji/