29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

W dniu 29.V.2019 r. odbyły się w Chojnicach Finały Wojewódzkie Indywidualnych Mistrzostw Licealiady w Lekkiej Atletyce. Gdynię reprezentowała kilkunastoosobowa grupa uczniów, w tym  z naszej szkoły: Monika Pietroń, Marcin Wittbrodt, Kacper Grubba, Maciej Wojtowicz.

Nasi uczniowie bardzo mocno zaznaczyli swoją obecność na tych zawodach, zdobywając medalowe miejsca. Nie było to łatwe, gdyż konkurencja była ogromna. Jednak wola walki, jaką wykazali się zawodnicy napawa dumą, a zdobycie miejsca na podium, przypieczętowało ogromną radość w szeregach naszej malutkiej grupy, jak i pozostałych uczniów gdyńskich liceów, gdyż i oni odnosili swoje sukcesy.

Wyniki naszych uczniów: Monika Pietroń- I miejsce w biegu na 400 m, Monika Pietroń- I miejsce w biegu na 4 x 100 m (razem z dziewczętami z innych gdyńskich szkół), Kacper Grubba – II miejsce w skoku wzwyż.

Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY sukcesu w tych zawodach.

Opiekun grupy: Agnieszka Ławicka