20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

"Dziewiątka" jak co roku wzięła udział w projekcie edukacyjno-artystycznym towarzyszącym Festiwalowi Polskich Sztuk Współczesnych R@port. Opiekunka artystyczna grupy młodzieży pani Dorota Twarowska nie ukrywała emocji i tak pisała o wydarzeniu, na które co roku z niecierpliwością czeka„Cudowną Utalentowaną Kochaną Młodzież mam w IX LO Gdynia.

9.edycja projektu edukacyjno - artystycznego 'Dramat w szkole' przeszła już do historii a emocje nadal olbrzymie. Dzielę się z Państwem zdjęciami z dzisiejszego dnia. Uwielbiam promować współczesną polską dramaturgię wśród młodzieży, to już mój 6 raz w ramach Raportu. W tym roku dramat pt. 'Wojna, Dziecko, Matka' , Tomasza Mana w reżyserii Szymona Sędrowskiego.Grupa otrzymuje wyróżnienie z rąk Pani Joanny Zielińskiej, zasiadającej w jury konkursu. Dziękujemy. Do zobaczenia za rok.

Dorota Twarowska