29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

"Dziewiątka" jak co roku wzięła udział w projekcie edukacyjno-artystycznym towarzyszącym Festiwalowi Polskich Sztuk Współczesnych R@port. Opiekunka artystyczna grupy młodzieży pani Dorota Twarowska nie ukrywała emocji i tak pisała o wydarzeniu, na które co roku z niecierpliwością czeka„Cudowną Utalentowaną Kochaną Młodzież mam w IX LO Gdynia.

9.edycja projektu edukacyjno - artystycznego 'Dramat w szkole' przeszła już do historii a emocje nadal olbrzymie. Dzielę się z Państwem zdjęciami z dzisiejszego dnia. Uwielbiam promować współczesną polską dramaturgię wśród młodzieży, to już mój 6 raz w ramach Raportu. W tym roku dramat pt. 'Wojna, Dziecko, Matka' , Tomasza Mana w reżyserii Szymona Sędrowskiego.Grupa otrzymuje wyróżnienie z rąk Pani Joanny Zielińskiej, zasiadającej w jury konkursu. Dziękujemy. Do zobaczenia za rok.

Dorota Twarowska