20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

Dnia 10 marca 2014 roku, w Zespole Szkół Mechanicznych w Gdyni, odbyło się oficjalne zakończenie ogólnoszkolnego projektu edukacyjnego „Gdynia moje miasto – okno na świat”. Brały w nim udział uczennice naszej szkoły, które zostały nagrodzone w konkursie fotograficznym oraz oratorskim.

Zdjęcie Martyny Szuttenberg uczennicy klasy II e zdobyło II miejsce, a fotografia Małgorzaty Paprockiej uczennicy klasy I a zdobyła wyróżnienie. Wyróżnienie zdobyła również Magdalena Rusin z klasy IIb za wygłoszenie oracji na cześć Jubilatki Gdyni i jej twórców . Nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.

Magdalena Rusin kl IIb

Zdjie0568