29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

Dnia 10 marca 2014 roku, w Zespole Szkół Mechanicznych w Gdyni, odbyło się oficjalne zakończenie ogólnoszkolnego projektu edukacyjnego „Gdynia moje miasto – okno na świat”. Brały w nim udział uczennice naszej szkoły, które zostały nagrodzone w konkursie fotograficznym oraz oratorskim.

Zdjęcie Martyny Szuttenberg uczennicy klasy II e zdobyło II miejsce, a fotografia Małgorzaty Paprockiej uczennicy klasy I a zdobyła wyróżnienie. Wyróżnienie zdobyła również Magdalena Rusin z klasy IIb za wygłoszenie oracji na cześć Jubilatki Gdyni i jej twórców . Nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.

Magdalena Rusin kl IIb

Zdjie0568