29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

Brązowy medal dla drużyny chłopców

Dnia 27 marca 2014r. w Zespole Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni zakończyły się finały Mistrzostw Gdyni w piłce siatkowej chłopców. Zagrały najlepsze gdyńskie drużyny - reprezentacje sześciu szkół ponadgimnazjalnych: III LO, VI LO, IX LO, XIV LO, ZSM i ZSCHiE. Po zaciętej walce siatkarze "Dziewiątki" zajęli III miejsce.

Brązowi medaliści to Jędrzej Bernaciak III d, Grzegorz Lautenbach IIId,Tomasz Kuźniarz IIId, Dawid Blank IIIc, Michał Ryński IId, Paweł Biliński IIe, Wojciech Pełczyński IIe, Paweł Niewęgłowski IIc, Radosław Horbik IIc, Jakub Zwara Ie.
Michał Ryński z kl. II d za wyróżniającą postawę podczas rozgrywek finałowych został uhonorowany indywidualnym dyplomem.

Ostateczny wynik finałów Mistrzostw Gdyni w piłce siatkowej chłopców przedstawia się następująco:
I miejsce - III LO
II miejsce - ZSCHiE