20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

W dniu 28.03.2014r. odbył się w Gdańsku półfinał i finał regionalny (II i III etap) XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Językowego "Pokaż nam język" organizowanego przez Wyższą Szkołę Bankową. Z naszej szkoły zakwalifikowali się do konkursu: Aneta Mirkiewicz, Patrycja Kałęka, Jeremi Rycharski i Mateusz Furtak. Mateusz Furtak zdobył IV miejsce w finale regionalnym (III etap) co oznacza, że spośród 380 uczniów województwa pomorskiego jako jeden z pięciu finalistów najlepiej posługuje się językiem angielskim w piśmie, mowie...

oraz posiada wiedzę o kulturze krajów anglojęzycznych.

Pozostali uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę uzyskując bardzo dobre wyniki podczas II etapu.
W imieniu swoim i szkoły gratuluję Mateuszowi Furtakowi sukcesu, pozostałym uczestnikom dziękuję za uzyskanie bardzo dobrych wyników.
Gorąco zachęcam wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Językowego "Pokaż nam język". Sukces jest w zasięgu Twojej reki!
Inga Ziółkowska - Przewodnicząca Szkolnej Komisji Konkursu, organizator i opiekun konkursu na terenie szkoły.

d1

d3