29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

Adam Labuhn uczeń klasy IIA naszego liceum, Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2014/2015. 25 listopada br. Wojewoda Pomorski pan Ryszard Stachurski w asyście Pomorskiej Kurator Oświaty pani Elżbiety Wasilenko, wręczył uczniom pomorskich szkół Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2014/2015. Wśrod wyróżnionych tą zaszczytną nagrodą znalazł się także Adam Labuhn, który w uroczystości uczestniczył wraz z dyrektor panią Wiesławą Krysztofowicz.

"Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, powód do satysfakcji, ale przede wszystkim wielka motywacja do dalszej nauki i działalności społecznej. Bardzo dziękuję wszystkim tym otaczającym mnie osobom, które także przyczyniły się do tego sukcesu, bo to Wy dajecie mi energię do pracy. Dziękuje dyrekcji i nauczycielom."- mówi Adam Labuhn.

stypa

CIMG4555