20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

Dwie wspaniałe drużyny z naszej szkoły zajęły: I i II miejsce w klasyfikacji generalnej X Gdyńskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczo-Ekologicznego o puchar Prezydenta miasta Gdyni oraz I i II miejsce w X Młodzieżowym Marszu Na Orientację o puchar im. Wacława Jakubowskiego.

Dwa pierwsze miejsca w tych konkurencjach zdobyła drużyna „Eko-dziewiątki” w składzie:
- Ewelina Kowalek – 3D
- Paulina Romanowska – 3D
- Agata Kunat – 3D
Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju zdobyły dziewczyny z drużyny „3 koty” w składzie:
- Dominika Denisiuk – 2D
- Anna Wąsik – 2D
- Agnieszka Kiełkowska – 2D
- Kamila Szydlik – 1C
Drugie miejsce w marszu na orientację wywalczyły „3 koty” w składzie Kamila Szydlik i Ania Wąsik.
Punktowana była również jedna z licznych konkurencji turnieju, a mianowicie konkurs plastyczny na temat „ Ciekawostki turystyczne mojej dzielnicy”. Oczywiście IX liceum ocenione zostało najwyżej.