29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

Dwie wspaniałe drużyny z naszej szkoły zajęły: I i II miejsce w klasyfikacji generalnej X Gdyńskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczo-Ekologicznego o puchar Prezydenta miasta Gdyni oraz I i II miejsce w X Młodzieżowym Marszu Na Orientację o puchar im. Wacława Jakubowskiego.

Dwa pierwsze miejsca w tych konkurencjach zdobyła drużyna „Eko-dziewiątki” w składzie:
- Ewelina Kowalek – 3D
- Paulina Romanowska – 3D
- Agata Kunat – 3D
Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju zdobyły dziewczyny z drużyny „3 koty” w składzie:
- Dominika Denisiuk – 2D
- Anna Wąsik – 2D
- Agnieszka Kiełkowska – 2D
- Kamila Szydlik – 1C
Drugie miejsce w marszu na orientację wywalczyły „3 koty” w składzie Kamila Szydlik i Ania Wąsik.
Punktowana była również jedna z licznych konkurencji turnieju, a mianowicie konkurs plastyczny na temat „ Ciekawostki turystyczne mojej dzielnicy”. Oczywiście IX liceum ocenione zostało najwyżej.