20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

Dnia 3 grudnia 2014r.  na hali GOSiR odbył się I rzut  Halowych  Mistrzostw Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkoatletyce. Naszą  szkołę reprezentowała 17 osobowa grupa uczniów.

Najlepsze okazały się sprinterki Julia Okuń z kl. I d i Patrycja  Paszkowska z kl. II b, które odpowiednio zajęły I i II miejsce w biegu na 50 m.

Wyróżnić należy również  Pawła Bilińskiego z kl. III e za IV  miejsce w  biegu na 50 m, Agnieszkę Kiełkowską  z klasy II d za IV  miejsce w skoku w dal i Michała Andrzejewskiego z klasy III c za IV  miejsce w biegu na 1000 m. Marta Neumueller z klasy II a zajęła VI miejsce w biegu na 600 m, a Mikołaj Pytel z klasy I d zajął VII miejsce w biegu na 1000 m.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych startach.