29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

Dnia 4 grudnia z ZSCHiE w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Siłowaniu na Rękę. Jedyną medalistką wśród naszych reprezentantów została Agnieszka Kiełkowska, która w kategorii do 55 kg zajęła III miejsce. Czwarte miejsca, najgorsze dla sportowca, bo poza podium, zajęli: Marta Neumeller (kategoria do 70 kg), Adrian Segin (kategoria do 63 kg), Daniel Filip (kategoria do 70 kg), Kamil Dobkowski (kategoria +86 kg). Na dalszych pozycjach uplasowali się Paweł Szajda (kategoria do 78 kg) oraz Jakub Kotowski (kategoriia do 86 kg).
W klasyfikacji generalnej IX LO zajęło VI miejsce.
Wszyscy zawodnicy godnie reprezentowali naszą szkołę, za co bardzo dziękujemy i gratulujemy!

Katarzyna Szeleźniak- Białkowska