20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

Dnia 4 grudnia z ZSCHiE w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Siłowaniu na Rękę. Jedyną medalistką wśród naszych reprezentantów została Agnieszka Kiełkowska, która w kategorii do 55 kg zajęła III miejsce. Czwarte miejsca, najgorsze dla sportowca, bo poza podium, zajęli: Marta Neumeller (kategoria do 70 kg), Adrian Segin (kategoria do 63 kg), Daniel Filip (kategoria do 70 kg), Kamil Dobkowski (kategoria +86 kg). Na dalszych pozycjach uplasowali się Paweł Szajda (kategoria do 78 kg) oraz Jakub Kotowski (kategoriia do 86 kg).
W klasyfikacji generalnej IX LO zajęło VI miejsce.
Wszyscy zawodnicy godnie reprezentowali naszą szkołę, za co bardzo dziękujemy i gratulujemy!

Katarzyna Szeleźniak- Białkowska