29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

W dniu 4.12.2014r. w Urzędzie Miasta Gdyni odbyła się uroczysta gala „Zasłużony dla Krwiodawstwa w Gdyni”. Nasze Liceum reprezentował poczet sztandarowy, uczniowie wraz z opiekunami p. Danielem Czechem i  p. Leszkiem Sobierajem. Głównym punktem uroczystości było odznaczenie gdyńskich krwiodawców odznaką honorową „Zasłużony dla krwiodawstwa w Gdyni”.
Zaszczytu tego dostąpiła również, poprzez odznaczenie sztandaru IX LO, społeczność naszego Liceum, zarówno teraźniejsza jak i z lat ubiegłych.

Wśród odznaczonych znaleźli się między innymi:
Przewodniczący Rady Miasta Gdyni – Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski, radny – Kamil Góral, Ks. Dr. Edmund Skalski, Jan Lankau, Krzysztof Wasilewski, Strażacki Klub Honorowych Dawców Krwi.
Po uroczystym wręczeniu odznak zaproszeni goście wpisali się do księgi pamiątkowej.