29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

W piątek 27.02.2015r. w Zespole Szkół Administracyjno-Ekonomicznych nastąpiło podsumowanie międzyszkolnego projektu - "Młodzi Gdynianie Żołnierzom Wyklętym". Konkurs obejmował 8 kategorii: wiedzy o Żołnierzach Wyklętych, na audycję radiową, na album, na prezentację multimedialną, na grafikę komputerową, na esej, oratorski i plastyczny.
Uczniowie naszego Liceum mocno zaakcentowali swoją obecność w/w projekcie zajmując czołowe lokaty w 3 kategoriach. W konkursie wiedzy o żołnierzach Wyklętych 2 miejsce zespołowo zajęli: Michał Szprengier (kl. 1a), Joanna Szemberska (kl. 1a) i Patryk Sochacki (kl. 1c). W konkursie plastycznym 2 miejsce zajęła Anna Głodowska (kl. 1a) a w konkursie oratorskim na 1 miejscu uplasował się Damian Szulc (kl. 2e).