29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

Dnia 18 marca 2015r.  na hali GOSiR odbył się II rzut  Halowych  Mistrzostw Gdyni Szkół ponadgimnazjalnych w lekkoatletyce. Naszą  szkołę reprezentowała 10 osobowa grupa uczniów.

Najlepsze okazały się sprinterki Julia Okuń i Patrycja Paszkowska,  które odpowiednio zajęły I i III miejsce oraz Maciej Bielas, który w  konkurencji pchnięcia kulą zajął III miejsce. Wyróżnić należy również  Michała Andrzejewskiego za V miejsce w skoku w dal oraz zdobywców IX  miejsca w konkurencji biegu na 50 m: Weronikę Kowalik oraz Pawła  Bilińskiego. Naszą szkołę reprezentowali również:  Marta Neumueller, Kinga Galej,  Jakub Urban oraz Mikołaj Pytel w biegach długich (600 i 1000 m) oraz  Julia Dąbrowska w skoku w dal.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w  kolejnych startach.

Katarzyna Białkowska