29 sierpnia (czwartek) zapraszamy na zebranie organizacyjne w auli IX Liceum
godzina 17.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących gimnazjum
godzina 18.00 - dla rodziców uczennic i uczniów kończących szkołę podstawową

27 sierpnia - 11.00 - spotkanie przewodniczących zespołów przedmiotowych z p. dyrektor
28 sierpnia - 9.00 - spotkanie nauczycieli w zespołach przedmiotowych
28 sierpnia - 11.00 - Rada Pedagogiczna

30 marca 2015 r. w rocznicę tragicznie zamordowanego generała Mariusza Zaruskiego, delagacja uczniów naszej szkoły- Martyna Kondrat III A, Patryk Synakowski I C i Adam Labuhn II A, pod opieką Pana Daniela Czecha, złożyła kwiaty pod tablicą Harcerskiego Kręgu Morskiego umieszczoną w kościele morskim "Stella Maris" w Gdyni.W czasie uroczystości Polskie Towarzystwo Nautologiczne przyznało naszej szkole Pierścień "Gdyńskich Zaślubin Polski z Morzem",...

jako wyraz uznania w krzewieniu postaw patriotycznych wśród młodzieży.

Odznaczony został także Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Adam Labuhn z klasy II A, który otrzymał osobiście Pierścień nr XX "Gdyńskich Zaślubin Polski z Morzem" w dowodzie uznania zasług w działalności publicznej. Gratulujemy!

pierscien

pierscien1