20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

W dniu 1 czerwca ogłoszone zostały wyniki projektu „Film na horyzoncie” organizowanego przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Nasza ekipa filmowa w składzie: Anna  Leśniak i Małgorzata Wiktoria Paprocka z klasy 2 a oraz Maciej Buszman z klasy 2 e uzyskała wyróżnienie w tym prestiżowym projekcie.

W czasie całego roku szkolnego młodzież uczestniczyła w warsztatach scenariuszowych, operatorskich i montażowych w Warszawie. Stworzyli m.in. własny film dokumentalny, teledysk, „making of”, a przede wszystkim etiudę filmową „Kontrast” wieńczącą roczną edukację filmową. Film uzyskał świetne recenzje. Nasza ekipa zajęła ex aequo drugie miejsce konkurując z zespołami z całej Polski. W realizacji projektu wspierali młodzież nauczyciele towarzyszący podczas wyjazdów edukacyjnych: Pan Wojciech Kulling i Pan Arkadiusz Ordyniec.

Serdecznie gratulujemy wspaniałego wyniku i zachęcamy do obejrzenia filmu na stronie: http://www.filmnahoryzoncie.com.pl/

Koordynatorka projektu: Maria Łojek - Kurzętkowska