20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

28 września podczas gali w Szkole Muzycznej I i II stopnia w Gdyni nagrodzono najlepszych gdyńskich maturzystów w roku szkolnym 2014/2015. Absolwenci III LO , I LO, VILO i Liceum Jezuitów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki, zostali szczególnie uhonorowani. Ponadto,wiceprezydent Gdyni ds. edukacji i zdrowia Bartosz Bartoszewicz wręczył najlepszym maturzystom z poszczególnych szkół ponadgimnazjalnych pióra z okolicznościowym nadrukiem oraz listy gratulacyjne. Wśród nich znalazł się Jakub Kotowski- absolwent IX LO i zarazem najlepszy maturzysta naszej szkoły w roku szkolnym 2014/2015. Gratulujemy wyróżnienia.