20 listopada w środę o godzinie 17.30 odbędą się
zebrania z rodzicami uczennic i uczniów klas I - III, na których zostaną podane propozycje ocen za I semestr,
a także  indywidualne  konsultacje z nauczycielami.

Zebranie Rady Rodziców - g. 18.30 w auli

21 stycznia br. na pływalni Zespołu Szkół nr7 odbyły się Drużynowe  Mistrzostwa  Gdyni w pływaniu.  Zawody  obejmowały pięć  konkurencji: 4x50 m stylem dowolnym w kategorii dziewcząt i chłopców,  4x50 m stylem zmiennym w kategorii dziewcząt i chłopców oraz sztafeta mieszana 4x50m. Nasza szkoła wystawiła  reprezentacje w czterech  wyścigach.

Dziewczęta: Joanna Szemberska, Dagmara Dziecielska, Kamila Szydlik oraz Aleksandra Dreschler wystartowały w obu żeńskich  sztafetach, plasując się  pośrodku stawki.

Panowie: Bartosz Ogórek,  Rafał  Lenckowski, Mateusz Nowy i Kacper Polkowski w sztafecie zmiennej zajęli  III miejsce, natomiast w konkurencji sztafet dowolnych nie dali żadnych  szans przeciwnikom i pewnie zdobyli  Mistrzostwo Gdyni.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy  wyników i dziękujemy  za dostarczone emocje.
K. Białkowska